19 استراتژی برای اینفلوئنسر شدن

۴۳ بازديد

19 استراتژی برای اینفلوئنسر شدن

 

استراتژی برای اینفلوئنسر شدن
استراتژی برای اینفلوئنسر شدن

علاقه به اینفلوئنسر مارکتینگ از سال 2013 تا کنون 90 برابر شده است. اما چگونه؟ چرا؟ در این مقاله توضیح خواهم داد که چگونه اینفلوئنسر شدم و چگونه می توانم در حوزه کاری خود به یک اینفلوئنسر تبدیل شوم.

1. با تبدیل شدن به یک تأثیرگذار در جایگاه خود شروع کنید

دلیل اینکه شما به یک طاقچه نیاز دارید این است که به عنوان یک میکرو اینفلوئنسر در یک جایگاه خاص شروع کنید. میکرو اینفلوئنسرها تبلیغات شفاهی قدرتمندی را برای گروه های کوچک ایجاد می کنند. آنها به اندازه کارداشیان ها فالوور ندارند، اما بسیار ارزان تر هستند و به اندازه کافی به افراد دسترسی پیدا می کنند تا در فروش محصولات خود تفاوت ایجاد کنند. به علاوه، تحقیقات نشان می‌دهد که فروش آن دو برابر بیشتر از تبلیغات پولی است و 37 درصد نرخ حفظ مشتری بالاتری دارد.

چگونه یک اینفلوئنسر شویم - آمار موفقیت اینفلوئنسر مارکتینگ تنها انتخاب مناطقی که می خواهید بر آن تأثیر بگذارید کافی نیست. به عنوان مثال مورد من را در نظر بگیرید. بازاریابی دیجیتال یک موضوع گسترده است و شما نمی توانید تنها با تمرکز بر کلمات کلیدی گسترده در صدر قرار بگیرید.

من قبل از یادگیری بازاریابی محتوا، بهینه‌سازی نرخ تبدیل، بازاریابی تأثیرگذار، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر، در زمینه سئو کار کردم. من سخت کار کردم. برای به دست آوردن حدود 300000 دنبال کننده توییتر. یک روز شما نیز ممکن است 300000 فالوور داشته باشید. اما برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر، باید با یکی شروع کنید.

به عنوان یک متخصص در میان دوستان و همکاران خود شروع کنید.برای تبدیل شدن به یک متخصص در شهر و ایالت خود تلاش کنید.

۲- استراتژی محتوا داشته باشید

هنگامی که جایگاه خود را به دست آوردید، زمان آن است که استراتژی محتوای خود را بسازید. استراتژی محتوا می‌تواند مفهومی مبهم باشد، اما برای اهداف این مقاله به مواردی مانند فراوانی انتشار، لحن و صدای نویسنده، و عناصر محتوا (متن، گرافیک و غیره) اشاره دارد. حتی موسسه بازاریابی محتوا نیز پذیرفته است که هیچ قالبی برای این مورد وجود ندارد. زیرا هر شخص و برندی نیازها و اهداف متفاوتی دارد.

استراتژی محتوای من هدف دقیقی برای ایجاد مقدار مشخصی از پست های اجتماعی در هر شبکه با حفظ کیفیت وبلاگ و کار بر روی پروژه های جانبی تعیین می کند. همچنین مطمئن شدم که محتوا از لحن و صدای مکالمه یکسانی استفاده می کند (دریافت؟) خیلی گرم نیست؟ پس از دریافت این اطلاعات، می توانید کانال خود را انتخاب کنید.3. یک کانال را انتخاب کنید هیچ پاسخ اشتباهی در مورد اینکه از کدام کانال اجتماعی استفاده کنید و از آن اجتناب کنید وجود ندارد. فیسبوک با 94 درصد از بازاریابان در سراسر جهان از فیس بوک تا ژانویه 2020 استفاده می کند و پس از آن LinkedInبا 76 درصد، محبوب ترین است. فیسبوک با 61 درصد از سهم بازار در سال 2016 محبوب ترین است. اما این میزان نسبت به 65 درصد در سال 2015 کاهش یافته است و سایر کانال های اجتماعی همچنان فعال هستند. من از کانال‌های خاصی بیشتر از کانال‌های دیگر لذت می‌برم، اما هنگام تعامل با مخاطبانم، از کانال‌های مورد علاقه‌ام استفاده نمی‌کنم. من تمام تلاشم را می کنم تا در هر جایی ظاهر شوم. این کانال های اجتماعی من هستند. این شامل تلاش های وبلاگ یا مهمان من برای وبلاگ نویسی نمی شود. شما نیازی به شرکت فعال در بسیاری از کانال ها ندارید، اما برای افزایش نفوذ خود یکی یا دو کانال را انتخاب کنید. هر کانال اجتماعی را به عنوان یک پلتفرم دیگر برای دستیابی به مشتریان خود (و عموم مردم) در نظر بگیرید.

4. شبکه صنعت

برای تبدیل شدن به یک تأثیرگذار، باید ارتباطات واقعی برقرار کنید. همه می خواهند در خانه روی مبل خود بمانند و با اینفلوئنسرها در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند. این فقط یک گزینه نیست.به عنوان مثال، اینفلوئنسر محبوب فناوری iJustine 1.2میلیون دنبال کننده توییتر دارد. او با فالوورهای خود بسیار فعال است، اما احتمالاً برای او غیرممکن است که شخصاً با تمام 1.2 میلیون نفر به روشی معنادار ارتباط برقرار کند. مکان‌هایی که می‌توانید با جاستین ازاریک ارتباط برقرار کنید، در نمایشگاه‌های تجاری فناوری مانند CES، Webby Awards، Streamysو چند رویداد دیگر هستند. می‌توانید حساب‌های اجتماعی او را دنبال کنید تا ببینید در چه رویدادهایی شرکت می‌کند. بازاریابی رویداد یک روند بزرگ است و اینکه بتوانید در مورد حضور اینفلوئنسر خود ببالید بسیار مهم است.

چرا آن را یک اولویت بازاریابی برای خود قرار نمی دهید؟

از روی کاناپه بلند شوید، از خانه خارج شوید و در رویدادهای مهم مرتبط با جایگاه خود شرکت کنید. یا حتی ساده تر، می توانید در رویدادهای آنلاینی که در دنیای پس از کرونا محبوبیت پیدا می کنند شرکت کنید.فهرست‌های نمایشگاه‌های تجاری را برای هر صنعتی در سراسر جهان در شبکه خبری نمایشگاه تجارت بیابید.

5. در انجمن های خارج از سایت شرکت کنید

محبوب بودن در یک شبکه اجتماعی مزایای خود را دارد. به عنوان مثال، در سال 2020، محبوب ترین یوتیوبرها سالانه بیش از 1 میلیارد دلار از تبلیغات و حمایت های مالی درآمد کسب می کنند. همه ما نمی توانیم اینقدر خوش شانس باشیم. بقیه ما باید از رسانه‌های اجتماعی خارج شویم و در انجمن‌ها، نظرات و سایر بحث‌های آنلاین شرکت کنیم تا دنبال‌کنندگان خود را افزایش دهیم. هر بار که در یک بحث آنلاین شرکت می کنید، شهرت، نفوذ و ارتباطات شما تقویت می شود.

6. یک وب سایت یا وبلاگ ایجاد کنید

گفتگو در شبکه های اجتماعی به پایان نمی رسد. من همیشه بیشتر از چیزی که بتوانم در یک توییت یا پست اینستاگرام بگنجانم برای گفتن دارم.یک وب‌سایت یا وبلاگ مکانی را در اختیار شما قرار می‌دهد که وقتی دنبال‌کنندگان اجتماعی خود را دریافت می‌کنید، آنها را هدایت کنید. من شخصا از طرفداران پر و پا قرص وبلاگ نویسی هستم. یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای ایجاد وب سایت و وبلاگ وردپرس است. بی دلیل تبدیل به یک اینفلوئنسر نشوید. با قرار دادن پیوندهایی به وبلاگ خود در پست های رسانه های اجتماعی خود شروع کنید و آماده باشید تا دنبال کنندگان خود را از طریق یک قیف تبدیل به خوبی طراحی شده راهنمایی کنید. پیوند به وب سایت یا وبلاگ شما واقعاً می تواند تعامل مخاطبان شما را در رسانه های اجتماعی افزایش دهد. و ناگفته نماند که محتوای طولانی وبلاگ باید حتی ارزش بیشتری نسبت به پست های اجتماعی داشته باشد تا بتواند کلیک دریافت کند.

7. برای گفتگو ارزش قائل شوید

اگر به مکالمه ارزشی اضافه نکنید، به گوش اینفلوئنسرها نخواهید رسید. برای اینفلوئنسر بودن، باید فردی باشید که مردم با یکدیگر صحبت می کنند. امروزه تبلیغات دهان به دهان تاثیرگذارترین عاملی است که بر تصمیمات خرید تاثیر می گذارد.

چگونه یک تأثیرگذار شویم - با بررسی های بی طرفانه اگر بتوانید مردم را به اندازه کافی با دانش و ارزش مکالمه خود تحت تأثیر قرار دهید، آنها شما را به دیگران خواهند فروخت. بعد به دوتا دوستشون میگن... تا اینفلوئنسر بشی!

8. جلوتر از امور جاری باشید

دو نوع محتوا وجود دارد: همیشه سبز و موضوعی. محتوای همیشه سبز برای همیشه مرتبط است، مانند مقالاتی در مورد رویدادهای تاریخی. محتوای مد روز در حال حاضر در حال ترند است، اما به سرعت در حال فراموشی است. اساساً همه چیز امروز اتفاق می افتد. هنگامی که من پست های وبلاگ می نویسم، نیازی به به روز رسانی محتوای خود ندارم، بنابراین سعی می کنم تا آنجا که ممکن است آن را همیشه سبز نگه دارم.اما در رسانه های اجتماعی، اطلاع از رویدادهای جاری کلید اشتراک گذاری است. به عنوان مثال، بزرگترین توییت الن کارمایکل از شرکت لافایت در سال 2017، ترکیبی از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 با سوپر باول 2017 بود. چگونه یک اینفلوئنسر شویم - توییت های هیلاری کلینتو استفاده از این تصاویر به موقع با جلب نظر طرفداران Super Bowlکه انتخابات را به یاد دارند، یک برند تجاری برای کارمایکل ایجاد کرد. موضوعی ماندن باعث می‌شود که در رسانه‌های اجتماعی ویروسی شوید. با ابزارهای ما در جریان روندهای رسانه های اجتماعی باشید. حتی می توانید هشدارهای Google News را برای نظارت بر کلمات کلیدی و عبارات خاص در سراسر اینترنت تنظیم کنید. برای به روز ماندن هر کاری را انجام می دهد.

9. همه کانال ها را درک کنید

حتی اگر از یک کانال رسانه اجتماعی خاص استفاده نمی کنید، مهم است که بدانید اگر می خواهید یک تأثیرگذار شوید، چه کسی این کار را می کند. به عنوان مثال، من یک کاربر مشتاق اسنپ چت نیستم، اما می دانم که نمی توان ۲۵۰ میلیون کاربر (عمدتاً جوان) را نادیده گرفت. جمعیت شناسی افرادی که از هر کانال استفاده می کنند آنقدر متنوع است که شبکه های اجتماعی مختلف به استراتژی های متفاوتی نیاز دارند. برای مثال، تصویر زیر بهترین روش‌ها را برای پست‌هایی که می‌توان در طول فصل تعطیلات در کانال‌ها به اشتراک گذاشت، نشان می‌دهد. ایده محتوای تعطیلات 2 اگرچه این تفاوت ها جزئی هستند، اما تفاوت بزرگی در تعیین اینکه آیا شما یک قهرمان یا صفر در صنعت خود هستید، ایجاد می کند. این نوع نمودار برای آماده سازی پست هایی که از قبل برنامه ریزی شده اند مفید است.

10. معتبر باشید و به برند خود وفادار بمانید

بازگشت به سوپر بول، یک رویداد جالب است. چرا؟ زیرا برند تبلیغاتی را درست مانند بازی واقعی ساخته است.بسیاری از شرکت‌ها اسپات‌های تلویزیونی حماسی ایجاد می‌کنند که داستان برندشان را روایت می‌کنند. آنچه مهم است: برای تأثیرگذار بودن، مهم است که معتبر باشید و به صدای برند خود پایبند باشید. هزینه تبلیغات دیجیتال در فوریه 2021 نسبت به سال قبل 18 درصد افزایش یافته است. در همین دوره، هزینه تبلیغات تلویزیونی نزدیک به 27 درصد کاهش یافت. این بدان معنی است که صداهای معتبر در رسانه های اجتماعی مهم تر از تبلیغات گران قیمت Super Bowl هستند. این رایگان است و به شما کمک می‌کند از رتبه‌های بی‌سرنشین گرفته تا اینفلوئنسرهای میکرو به اینفلوئنسرهای اصلی صعود کنید.

11. به نظرات پاسخ دهید

 به نظرات پاسخ دهید
به نظرات پاسخ دهید

اگر از وبلاگ یا نمایه های رسانه های اجتماعی من بازدید کرده اید، می دانید که من فعالانه به نظرات پاسخ می دهم. در اینجا نمونه ای از یک پست وبلاگ اخیر است که چند سال پیش در فیس بوک تبلیغ کردم. چگونه یک تأثیرگذار شویم - به نظرات پاسخ دهید فالوورهای من دوست دارند از من سؤال بپرسند و نظر بدهند و من دوست دارم به آنها پاسخ دهم. اینگونه است که من یک جامعه اجتماعی برای مشارکت و تعامل با محتوای خود ایجاد کردم. سعی کنید هنگام پاسخ دادن، سازگار و دوستانه باشید. به ترول ها و سایر افراد متنفر واکنش نشان ندهید مگر اینکه یک زینگر عالی داشته باشید که به تصویر برند شما کمک کند.

12. در اجتماع شرکت کنید

فقط جواب دادن کافی نیست. برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر، باید گفتگو را شروع کنید. با شروع تبلیغ Procter & Gamble's Mr. Clean Super Bowl، این شرکت در شبکه های اجتماعی راه اندازی شده است. کمتر از یک دقیقه پس از پخش آگهی بازرگانی، Mr. Clean Super Bowl 11700بار در رسانه های اجتماعی نام برده شد.

Mrclean.jpgmtime1491293416 این نوع تعامل همان چیزی است که رسانه های اجتماعی برای آن طراحی شده اند.و مردم به تعامل با این پلتفرم ها ادامه خواهند داد. در اینجا یک نمودار مفید است که تعامل اجتماعی را بر اساس پلت فرم و صنعت تجزیه می کند. چگونه به یک اینفلوئنسر تبدیل شویم - مشارکت اجتماعی بر اساس صنعت و پلتفرم هرچه بیشتر در جامعه خارج از فید خود شرکت کنید، تأثیر بیشتری خواهید داشت. فقط به نظرات صفحه فیس بوک خود پاسخ ندهید. می توانید در گروه ها پست ارسال کنید، در صفحات دوستان خود پست بگذارید، تأثیرگذاران دیگر را تگ کنید و به انجمن بپیوندید. از راه اندازی گروه فیس بوک خود برای جذب فالوورهای بیشتر نترسید.

13. همیشه مطالب تازه منتشر کنید

من مدت زیادی است که روزانه حداقل یک وبلاگ در این سایت منتشر می کنم. چگونه یک اینفلوئنسر شویم - وبلاگ نیل پاتل این آسان نیست، اما من آن را انجام می دهم. چرا؟ ما می خواهیم محتوای تازه را به صورت آنلاین برای خوانندگان خود نگه داریم. ما همچنین یک استراتژی بازاریابی آنلاین مبتنی بر محتوا داریم که از وبلاگ ما استفاده می کند. این هسته محتوای صفحه فیس بوک و محتوای توییتر من است. چگونه یک تأثیرگذار شویم - پست فیس بوک با پیوند به وبلاگ همچنین قلب محتوای توییتر من است. همچنین می توانید وبلاگ خود را به کانال های اجتماعی دیگر نیز پخش کنید. تمرکز بر وبلاگ خود محتوای غنی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را در تمام کانال های دیگر خود به اشتراک بگذارید. این در استراتژی بلندمدت بازاریابی دیجیتال من نقش اساسی دارد. وبلاگ من پایه و اساس این است که چگونه به جایی که امروز هستم رسیدم!

14. به انتقاد گوش دهید

خالق بودن از هر نوعی، یا قرار گرفتن در معرض دید عموم به هر دلیلی، با انتقادات زیادی همراه است. حتی رئیس جمهور ایالات متحده و ثروتمندترین مرد جهان نیز نمی توانند از انتقاد اجتناب کنند.نه پول، نه قدرت! اما تعداد کمی از مردم می توانند آن را مدیریت کنند. این یک نمودار ون از افرادی است که به انتقاد سازنده نیاز دارند و می توانند از عهده آن برآیند. چگونه یک تأثیرگذار شویم - نمودار ون از نقد هنگامی که به فردی تبدیل شوید که واقعاً می تواند انتقاد سازنده را مدیریت کند، منتقدان شما را به یک تأثیرگذار پیچیده تر تبدیل می کنند. اینفلوئنسر بودن به معنای دیکته کردن کاری نیست که مردم انجام دهند. این در مورد ایجاد یک جنبش است و انتقاد سازنده برای آن ضروری است. هیچ کس نمی خواهد توسط مردان عیسی احاطه شود.

15. دوستانه بمانید

فیل دیفرانکو یکی از تأثیرگذارترین کاربران YouTube با حساب SXEPhil است. دلیل آن به دلیل ارزش تولید و تصدی است. اما مهمتر از آن، علیرغم موفقیتش، فیل همچنان قابل ارتباط است. فیل با موضوعات متنوعی مانند سیاست، رسانه‌های اجتماعی، فرهنگ پاپ، و تفاوت‌های ظریف پلتفرم یوتیوب، رویکردی بی‌خبر دارد. آنقدر درگیر شهرت رسانه های اجتماعی نشوید تا تبدیل به یک پریمادونا شوید که از واقعیت در یک برج عاج جدا شده است. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است عواقبی داشته باشد. هر چه یک فرد نزدیک‌تر باشد، تأثیر آن بیشتر است.

16. هر روز در مورد موضوعات جدید تحقیق کنید

اهمیت تولید دائمی ایده برای موضوعات جدید را نمی توان بیش از حد مورد تاکید قرار داد. در دراز مدت، سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. به همین دلیل از Google Alerts استفاده می کنیم می‌توانید هشدارهایی را تنظیم کنید که هر چند وقت یکبار که نام شما ذکر می‌شود به ایمیل شما ارسال شود. بسیاری از ویژگی های سفارشی سازی دیگر وجود دارد.علاوه بر تنظیم هشدارهای Google News، چند نشریه را برای به‌روز ماندن انتخاب کنید. من روزانه وبلاگ هایی مانند Moz، Entrepreneurو Hubspot را بررسی می کنم تا ذهنم را در مورد ایده های موضوعی تازه نگه دارم. هرچه آگاه تر و متعادل تر باشید، به دست آوردن نفوذ آسان تر است.

17. پست های خود را خودکار کنید

اتوماسیون آخرین روند بازاریابی است و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. با داده های ارزشمند کارایی و سرعت را به دست آورید. چگونه یک تأثیرگذار شویم - پست های خود را خودکار کنید ابزارهای رایگان زیادی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد پست‌های رسانه‌های اجتماعی را خودکار کنید یا محتوا را از قبل با استفاده از تقویم‌های محتوا برنامه‌ریزی کنید. اینگونه است که انتشارات حرفه ای و آژانس های اجتماعی کار می کنند. به عنوان مثال، PowerPostمی تواند تقویم محتوای قدرتمندی را برای پلتفرم های اجتماعی، پلتفرم های CMS وبلاگ نویسی و موارد دیگر ایجاد کند. از هر چیزی که استفاده می کنید، حتماً پست های خود را خودکار کنید تا از جریان ثابت محتوا اطمینان حاصل کنید. آیا فالوور اینستاگرام بخریم؟ همچنین توجه داشته باشید که پست های وبلاگ می توانند به طور خودکار از طریق CMS وبلاگ شما تنظیم شوند و در کانال های رسانه های اجتماعی شما تبلیغ شوند. از هر چیزی که استفاده می کنید، حتماً پست های خود را خودکار کنید تا از جریان ثابت محتوا اطمینان حاصل کنید. همچنین توجه داشته باشید که پست های وبلاگ می توانند به طور خودکار از طریق CMSوبلاگ شما تنظیم شوند و در کانال های رسانه های اجتماعی شما تبلیغ شوند.

18. اینفلوئنسرها را دنبال کنید و صحبت کنید

برای اینفلوئنسر شدن باید سایر اینفلوئنسرها را بشناسید. چه کسی شما را دنبال می کند به همان اندازه مهم است که چه کسی شما را دنبال می کند. برای گسترش نفوذ خود، باید به مردم نشان دهید که بر آنها نیز تأثیر می گذارید. توییتر گروه هایی به نام هشتگ دارد.من آنقدر پیش نمی روم، اما اینفلوئنسرهای دیگر را دنبال می کنم و سعی می کنم به اندازه خودم مخاطبان آنها را درگیر کنم. بسیاری از اینفلوئنسرها نیز دوست دارند با فالوورها، طرفداران و مشترکین خود ارتباط برقرار کنند. فریادها باعث می شود که احساس کنید شخصاً به جامعه کمک می کنید. مشارکت را تشویق می کنند. و در نهایت، داده های مورد نیاز برای تعیین کمیت همه این کارها.

19. تلاش را با داده ها کمی کنید

هر سایت رسانه اجتماعی تعداد بازدیدها و تعداد مخاطبان را نشان می دهد. معمولاً در صفحه بالا ارسال می شود. با این حال، این فقط نیمی از تأثیر واقعی شما را نشان می دهد. با وب سایت خود و گوگل آنالیتیکس، می توانید بقیه موارد را ببینید. ببینید کدام کانال‌های اجتماعی به سایت شما کلیک می‌کنند و چند نفر از آنها تبدیل می‌شوند. هنگامی که بدانید چند پست برای ایجاد یک تبدیل لازم است، می توانید ROIتلاش های رسانه های اجتماعی خود را محاسبه کنید. مزایای تأثیرگذار بودن به همین جا ختم نمی شود. همانطور که در ابتدا گفتم، شما می توانید بر سایر اینفلوئنسرها تأثیر بگذارید و مکالمات را هدایت کنید. از قدرت خود برای خیر استفاده کنید. چگونه یک تأثیرگذار شویم

19 استراتژی برای اینفلوئنسر شدن

19 استراتژی برای اینفلوئنسر شدن
19 استراتژی برای اینفلوئنسر شدن

در جایگاه خود یک تأثیرگذار شوید از کوچک شروع کنید. یک موضوع خاص را انتخاب کنید و در آن متخصص شوید. شما می توانید در طول زمان نفوذ خود را افزایش دهید.

یک استراتژی محتوا ایجاد کنید تصمیم بگیرید که چند وقت یکبار پست کنید، لحن (خودی یا حرفه ای و غیره) و عناصری که در محتوایی که منتشر می کنید استفاده می کنید.کانال را انتخاب کنید تصمیم بگیرید که روی کدام کانال های رسانه اجتماعی تمرکز کنید.

شبکه صنعت در رسانه های اجتماعی وصل شوید و در رویدادهای صنعت شرکت کنید تا با دیگر متخصصان صنعت خود آشنا شوید. در انجمن های خارج از سایت شرکت کنید در انجمن ها، بحث های نظرات، و سایر بحث های آنلاین برای گسترش دامنه دسترسی خود شرکت کنید. یک وب سایت یا وبلاگ ایجاد کنی وبلاگی ایجاد کنید تا به فالوورهایتان مکانی بدهید تا شما را بهتر بشناسند و تخصص صنعت خود را به نمایش بگذارند. وبلاگ‌ها همچنین می‌توانند داده‌های تعامل بیشتری را برای نشان دادن تمایل بازاریابان به پرداخت برای تبلیغات و تأییدیه‌ها ارائه دهند.به مکالمه ارزش بیافزاییدفقط انتشار محتوا کافی نیست. شما باید با ارائه محتوایی که جدید است یا دیدگاهی منحصر به فرد ارائه می دهد، برای فالوورهای خود ارزش قائل شوید.جلوتر از رویدادهای جاری باشیداز آنچه در حوزه کاری شما اتفاق می افتد مطلع باشید و آن را در کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. اگر مردم بتوانند برای اخبار فوری در صنعت شما روی شما حساب کنند، کمک زیادی به شما خواهد کرد تا یک تأثیرگذار شوید.همه کانال های رسانه های اجتماعی را درک کنیدکانال هایی را که بیشتر مرتبط با صنعت شما هستند شناسایی کنید و تلاش های خود را در آنجا متمرکز کنید.معتبر بمانید و به برند وفادار بمانیدداستان برند خود را اغلب برای جذب و رشد دنبال کنندگان خود بگویید. برای پاسخ دادن به نظرات در رسانه های اجتماعی یا پست های وبلاگ خود وقت بگذارید. اگر افراد احساس کنند شما را می شناسند، احتمالاً شما را دنبال می کنند و با شما ارتباط برقرار می کنند.به جامعه بپیوندیدحضور خود را در خارج از کانال خود حفظ کنید. مکالمه را به انتقاد گوش کنقابل نزدیک شدنهرچقدر هم که بزرگ شدی متواضع باش. غرور یک دور زدن است و می تواند برای شما فالوورهاهر روز در مورد موضوعات جدید تحقیق کنیدبهترین راه برای حفظ روندهای صنعت، راه اندازی Google Alertsاست. پست های خود را خودکار کنیدبا ایجاد پست‌های قبل از زمان و برنامه‌ریزی برای پست کردن خودکار با استفاده از ابزارهایی مانندPowerPost، زندگی خود را آسان‌تر کنید.اینفلوئنسرها را دنبال کنید و صحبت کنیدبا دنبال کردن آنها و تگ کردن آنها در پست های خود، مورد توجه سایر اینفلوئنسرها قرار بگیرید. اگر بتوانید اعتماد آنها را جلب کنید، ممکن است خوشحال شوند که آن ها را پس دهند. این ممکن است باعث شود برخی از فالوورهای شما به نوبه خود شما را دنبال کنند.کمی سازی تلاش ها با داده ها فالوورها، تعامل و سایر داده ها را با استفاده از ابزارهای تحلیلی ارائه شده توسط اکثر کانال های رسانه های اجتماعی ردیابی کنید. این اعداد به اثبات وضعیت اینفلوئنسر شما کمک می کند و در نتیجه به شما کمک می کند تا حمایت مالی کسب کنید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.