انواع روش های افزایش فالوور اینستاگرام

۵۸ بازديد

انواع روش های افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار در کل دنیا شناخته می شود. افزایش فالوور در اینستاگرام می تواند فرصت های مناسبی برای کسب درآمد از طریق این شبکه اجتماعی در اختیار شما قرار دهد. برای انجام این کار باید با یک سری نکات و ترفند ها آشنا باشید. در این مطلب قصد داریم انواع روش های افزایش فالوور اینستاگرام را برای شما بیان کنیم.

 

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام به عنوان محبوب ترین رسانه اجتماعی برای بازاریابان می باشد و افزایش فالوور اینستاگرام می تواند فرصت های بسیار خوبی را برای کسب درآمد از اینستاگرام در اختیار اینفلوئنسرها قرار دهد . فرصت های تجاری جدید در اینستاگرام روز به روز در حال رشد هستند. چیزی در حدود 13 درصد از کل افراد روی زمین در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند. 80 درصد از این افراد به دنبال برند های مختلف هستند. همه این آمارها نشان دهنده این است که با افزایش فالوور اینستاگرام می تواند درآمد بالایی از طریق نشان دادن تبلیغات و معرفی برند های مختلف کسب کرد.
کارهای زیادی وجود دارد که می توان با انجام دادن آن ها باعث افزایش فالوور instagram شد. برای مثال ارسال پست به صورت مداوم، داستان گویی به جای موعظه کردن، برندسازی، مشخص کردن مخاطب هدف، استفاده از هشتگ های مناسب، تولید محتوای متنی، ویدیویی و تصاویر با کیفیت، استفاده از فیلترهای مناسب، راه اندازی مسابقات اینستاگرامی، گذاشتن استوری های جذاب و… از جمله کارهایی هستند که می توانند باعث جذب فالوور بیشتر در اینستاگرام شوند. در ادامه به توضیح بیشتر در مورد هرکدام از این روش ها می پردازیم.

 

روش های افزایش فالوور اینستاگرام:

– مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

یکی از روش های بسیار کاربردی برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که قبل از این که اقدام به ارسال پست در صفحه اینستاگرامی خود کنید، باید مخاطبان هدف خود را مشخص نمایید. برای مشخص کردن مخاطبان هدف می توانید این چند سوال را از خود بپرسید:
1- مخاطبانتان چند ساله هستند؟
2- کجا زندگی می کنند؟
3- دارای چه شغلی هستند؟
4- چه زمانی و چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند؟
5- دغدغه و مشکلات روزمره آن ها چیست؟
با پاسخ دادن به این سوال ها می توانید به راحتی مخاطبان هدف خود را مشخص کنید و پست های خود را بر اساس آن ایجاد نمایید.

– ارسال پست به طور مداوم

پست گذاری مداوم در اینستاگرام

Post-Instagram-post

 

برای جذب فالوور بیشتر سعی کنید به طور مداوم پست های جدید ارسال کنید. توصیه می شود حداقل روزی 1تا 2 پست جدید در صفحه اینستاگرامی خود ارسال کنید تا فید شما همیشه تازه و مرتبط بماند. این کار باعث می شود فرصت های بیشتری برای دیدن محتوای شما جلوی چشم مخاطب وجود داشته باشد.دانستن زمان ارسال پست در اینستاگرام نیز مهم است و می تواند در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر چشمگیری داشته باشد.

 

– موعظه نکنید در عوض داستان بگویید

اینستاگرام مملو از صفحاتی است که به موعظه کردن در خصوص موضوعات مختلفی می پردازند و طرفداران چندانی هم ندارند. برای افزایش فالوور در اینستاگرام شما باید دست از موعظه کردن بردارید و از تصاویر، ویدئو و متن های جذاب و همچنین کپشن ها به گونه ای استفاده کنید که مطالب شما دارای داستان باشد. مردم مشتاق داستان سرایی هستند. داستان سرایی باعث می شود که مردم با محتوای شما ارتباط عاطفی و احساسی برقرار کنند و یکی از راههای مفید برای افزایش فالوور اینستاگرام به شمار می رود. مقالات بیشتر در رویا بلاگ سئو

– برند سازی

برند سازی در اینستاگرام

branding

 

سعی کنید یک برند قوی ایجاد کنید. ایجاد یک برند قوی که دارای وضوح، خلاقیت و ثبات باشد می تواند تاثیر بسیار عالی در افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشد. برای این کار تلاش کنید روی بخش های اصلی حساب اینستاگرامی خود مانند ارائه نمایه، ایجاد یک سبک خاص و همچنین استفاده از فیلترهای زیبا که تصاویر شما را بهتر جلوه می دهند و استفاده از هشتگ مناسب و … تمرکز کنید. برای برند سازی موفق باید همواره به طور منظم با فالوورهای خود در تعامل باشید و تلاش کنید که وفاداری و تعامل دو طرفه ایجاد کنید.

 

– استفاده از هشتگ مناسب

انتخاب هشتگ مناسب برای پست هایی که ارسال می کنید می تواند تاثیر مستقیمی بر بالا ماندن یا پایین رفتن پست شما داشته باشد. برای این کار می توانید از هشتگ های عمومی استفاده کنید. سعی کنید ترکیبی از هشتگ های پرطرفدار و خاص را در زمینه ای که در آن مشغول فعالیت هستید استفاده نمایید تا به بهترین هشتگ برای ارتباط با فالوورهای خود دست یابید. استفاده از هشتگ مناسب یکی دیگر از راه های افزایش فالوور در اینستاگرام است که به خوبی جواب می دهد. هشتگ شما باید با نوع محتوایی که ارسال می کنید ارتباط داشته باشد. استفاده از هشتگ های زیاد راه درستی برای افزایش فالوور اینستاگرام نیست بنابراین بهتر است به صورت حرفه ای و هدفمند از هشتگ ها در زیر پست های خود استفاده نمایید.

– استفاده از فیلترهای ar اینستاگرام

استفاده از ar

using-ar

 

استودیوی spark AR اینستاگرام این فرصت را برای عموم کاربران فراهم آورده است که به ایجاد فیلترهای AR اقدام کنند. این فیلتر در بین کاربران جوان بسیار محبوب است. بسیاری از برندها این روزها فیلترهای خاصی برای محصولات خود تولید می کنند. برای مثال لوازم آرایشی NARS را در نظر بگیرید که مجموعه ای از فیلترها را تولید کرده است که به کاربران اینستاگرام اجازه می دهد تا به صورت مجازی رژ لب را امتحان کنند و راحت تر بتوانند برای خرید تصمیم بگیرند.

 

– استفاده از Gif ها

بر اساس نتایج تحقیقاتی که منتشر شده است مخاطبان بیشتر ویدیو های 15 ثانیه ای یا کمتر را تا آخر تماشا می کنند. با ایجاد پست های Gif شانس شما برای افزایش فالوور اینستاگرام بیشتر خواهد شد. فرمت gif بسیار جذاب تر از عکس ها می باشد. امروزه گیف ها بیشتر از فرمت های jpg یا png به اشتراک گذاشته می شوند و تولید آن ها نسبت به تولید ویدیو ها مقرون به صرفه تر است.

– اجرای مسابقه اینستاگرامی

 

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یکی دیگر از شیوه های افزایش فالوور اینستاگرام این است که یک مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید و در پایان به برندگان مسابقه هدایایی را تقدیم کنید. مسابقات را می توان یک ابزار قدرتمند برای تعامل بیشتر با فالوورها دانست. شما در نهایت می توانید یک محصول یا خدماتی خاصی را به عنوان هدیه به کسانی که در مسابقه اینستاگرامی شما موفق می شوند تقدیم کنید. کاربران با لایک کردن، تگ کردن دوستان خود و همچنین دنبال کردن حساب کاربری شما می توانند وارد مسابقه شوند. برای اجرای یک مسابقه اینستاگرامی ابتدا باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و با برند های دیگر نیز برای افزایش دسترسی و شناسایی اهداف و قوانین مسابقه همکاری کنید. برای مثال تبلیغی مانند « برای برنده شدن وارد شوید» یا « لایک برای برنده شدن» و « فالو کنید تا برنده شوید» از جمله عباراتی هستند که می توانید در صفحات اینستاگرامی پر طرفدار تبلیغ کنید تا در نهایت کاربران زیادی وارد صفحه شما شوند. این کار می تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود.

 

_خرید فالوور واقعی

 

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور، خرید فالوور واقعی از طریق طبلیقات و پنل می باشد. پنل نیلا یکی از بهترین پنل های ارائه دهنده خدمات شبکه اجتماعی می باشد که می توانید با استفاده از آن، تمامی خدمات شبکه اجتماعی را سفارش دهید. برای خرید فالوور اینستاگرام از طریق پنل نیلانت کلیک کنید.

 

روش های افزایش فالوور اینستاگرامReference : nilanet

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارید؟

هیچ قانون واضح و روشنی در مورد تعداد دقیق فالوورهای مورد نیاز برای تأیید شدن در اینستاگرام وجود ندارد. برای مثال سلنا گومز حدود 200 میلیون فالوور دارد.

اما برای تأیید شدن به میلیون ها، یا حتی صدها هزار طرفدار احتیاج ندارید.

اگر در سیستم عامل فعال هستید و برند تجاری معتبر (شخصی یا غیره) دارید، می توانید با تعداد بسیار کمتری هم تیک را دریافت کنید.

برایان کلهر، هنرمند رزمی ترکیبی آمریکایی با 17000 دنبال کننده موفق به دریافت تیک آبی شده است.

منبع دوم

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.