چگونه در اینستاگرام در سال 2022 کسب درآمد کنیم؟

۴۶ بازديد

چگونه در اینستاگرام در سال 2022 کسب درآمد کنیم؟

چگونه در اینستاگرام در سال 2022 کسب درآمد کنیم؟
چگونه در اینستاگرام در سال 2022 کسب درآمد کنیم؟

1 آیا می توانید در اینستاگرام کسب درآمد کنید؟

1. اینفلوئنسر شوید و از پست های حمایت شده کسب درآمد کنید.

2. وابسته شوید و با فروش محصولات دیگران کسب درآمد کنید.

3. دستیار مجازی یک اینفلوئنسر شوید

4. فروش خدمات کپشن اینستاگرام.

5. فروش عکس پوستر و سایر محصولات مجازی.

6. محصولات فیزیکی خود را بفروشید.

7. فروش محصولات dropshipped.

2 آیا باید در اینستاگرام کسب درآمد کنم؟

3 داستان موفقیت اینستاگرام

4 پیش نیازهای کسب درآمد در اینستاگرام چیست؟

5 چگونه یک فالوور قوی در اینستاگرام ایجاد کنیم

6 تبلیغ کسب و کار خود در اینستاگرام

7 آموزش: کسب درآمد در اینستاگرام

درآمد افراد در اینستاگرام چقدر است؟

چگونه می توانم بیشترین درآمد را از اینستاگرام داشته باشم؟

اینستاگرام نیرویی است که باید با آن حساب کرد.

طبق آخرین آمار اینستاگرام، این پلتفرم 1.704 میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. اگرچه به عنوان یک برنامه اشتراک گذاری عکس شروع شد، اما به یک پلتفرم تجاری تبدیل شده است. میلیون‌ها کارآفرین از قدرت فروش آن، از ارائه‌دهندگان خدمات گرفته تا سازمان‌های غیرانتفاعی گرفته تا صاحبان مشاغل دراپ‌شیپینگ تجارت الکترونیک، برای کسب درآمد در اینستاگرام استفاده می‌کنند.شاید از خود بپرسید: مردم چگونه در اینستاگرام کسب درآمد می کنند؟ میتونم خودم دانلودش کنم؟ فروش در اینستاگرام چه تفاوتی با انواع دیگر تجارت الکترونیک دارد؟در این مقاله به چند تاکتیک می پردازیم که می توانید از امروز استفاده کنید تا بتوانید به جمع کارآفرینان موفقی که در اینستاگرام کسب درآمد می کنند بپیوندید.فروش آنلاین را هم اکنون با Shopify شروع کنید

یک آزمایش رایگان را شروع کنید

آیا می توانید در اینستاگرام کسب درآمد کنید؟

کاملا. تا زمانی که تعدادی عکس زیبا و خلاقانه برای استفاده داشته باشید، می توانید توجه میلیون ها کاربر اینستاگرام را جلب کنید. حالا ممکن است فکر کنید: درست است، می‌دانم که ممکن است، اما لعنتی چگونه شروع کنم؟اینستاگرام ایده آل برای فروش چیزهای فتوژنیک برای شروع، در اینجا چند راه برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد: روی پست‌های حمایت‌شده برای برندهایی که می‌خواهند به مخاطبان شما دسترسی پیدا کنند، تمرکز کنید، و شما را به رسانه‌ای عالی برای انجام این کار تبدیل می‌کند. با فروش محصولات متعلق به برندهای دیگر به یک شرکت وابسته تبدیل شوید و درآمد کسب کنید. پیشنهاد کنید دستیار مجازی اینفلوئنسر اینستاگرام باشید. بسیاری از آنها به دنبال کمک هستند تا چیزها را از بشقاب خود بیرون بیاورند. برای کسب و کارهایی که کارمندان محتوای خودشان را ندارند توضیحاتی بنویسید. فروش در اینستاگرام. شما می توانید یک محصول فیزیکی یا دیجیتالی و حتی یک خدمات را بفروشید.علاقه مندان به این پلتفرم همیشه به دنبال راه های جدیدی برای کسب درآمد در اینستاگرام هستند. نگران نباشید، ما رازهای کل این فرآیند را به همراه چند داستان موفقیت در اینستاگرام به تفصیل کشف خواهیم کرد.

چگونه در اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

چگونه در اینستاگرام کسب درآمد کنیم
چگونه در اینستاگرام کسب درآمد کنیم

اینستاگرام برای فروش محصولاتی که عکس های خوبی می گیرند ایده آل است. اگر مهارت های عکاسی دارید، مزیت بزرگی برای پلتفرم خواهید داشت. اگر خودتان فتوژنیک هستید و می خواهید کمی زندگی بیشتری به عکاسی محصول خود بدهید، امتیاز جایزه.دوربین ندارید؟ با دوره عکاسی محصول ما یاد بگیرید که چگونه با گوشی خود عکس های خیره کننده بگیرید. هیچ چیز شما را از کسب درآمد از یک برنامه اشتراک گذاری عکس و ویدیو باز نمی دارد.

در اینجا 7 مدل کسب و کار برای کسب درآمد در اینستاگرام آورده شده است:

1. اینفلوئنسر شوید و از پست های حمایت شده کسب درآمد کنید.

اگر بتوانید به وضعیت اینفلوئنسر مورد نظر برسید، می توانید از پروفایل اینستاگرام خود برای تبلیغ انواع محصولات از انواع برندها استفاده کنید. اگر آشنا نیستید، اینفلوئنسر کسی است که با اشتراک‌گذاری منظم در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود شهرت و فالوور وفاداری به دست آورده است. آن‌ها دنبال‌کنندگان خوبی دارند و می‌توانند مخاطبان خود را متقاعد کنند که به بازار بپرند و محصولات خاصی را خریداری کنند. آنها این قدرت را دارند زیرا زمان زیادی را صرف ایجاد اعتماد و روابط با مخاطبان خود کرده اند. برندها تمایل دارند با اینفلوئنسرها شریک شوند تا پست های حمایت شده منتشر کنند که به انتشار اخبار در مورد محصولات آنها کمک می کند. برای رسیدن به این مرحله، باید فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید و همچنین به طور مرتب پست هایی را منتشر کنید که باعث ایجاد تعامل قوی از طرفداران شما می شود. اینفلوئنسرهای برتر در هر پست حمایت شده هزاران دلار کسب می کنند. به خاطر داشته باشید که رسیدن به این نقطه زمان و تلاش و استعداد زیادی می طلبد. مطمئناً شدنی است، اما اگر این مسیر را انتخاب کردید، حتماً انتظارات خود را برآورده کنید.

اینفلوئنسر شوید و از پست های حمایت شده کسب درآمد کنید

به عنوان یک تأثیرگذار، شناخت مخاطبان برای شما بسیار مهم است. شما باید درک کنید که این افراد چه کسانی هستند - علایق، ارزش ها، نیازها و خواسته های آنها.به این ترتیب، شما می دانید که کدام مارک ها برای آنها مناسب تر است. اگر به یک حساب تجاری اینستاگرام تغییر کاربری داده اید، می توانید با ویژگی Instagram Insightsکمی بیشتر به آمار مخاطبان خود بپردازید.اگر حضور آنلاین قابل توجهی ایجاد کرده اید، به احتمال زیاد مارک های بزرگ به شما نزدیک خواهند شد. اما همانطور که می سازید، برندهایی را که فکر می کنید به بهترین نحو با شخصیت و ارزش های شما مطابقت دارند، پیدا می کنید. مستقیماً (از طریق اینستاگرام یا از طریق وب سایت آنها) با آنها تماس بگیرید تا یک معامله ترتیب دهید. شما همچنین می توانید در بازار اینفلوئنسرها لیست شوید تا شانس خود را برای پیدا شدن توسط یک برند بزرگ افزایش دهید. به عنوان یک نکته اضافی، مراقب باشید که اعتماد مخاطبان فعلی خود را در روند کسب درآمد از پست های حمایت شده از دست ندهید. همیشه ایده خوبی است که از یک هشتگ در اینستاگرام استفاده کنید که به مردم بگوید این یک پست حمایت شده است (چیزی ساده مانندبه یک شرکت وابسته تبدیل شوید و با فروش محصولات دیگران کسب درآمد کنید پست‌های جذابی را برای تبلیغ محصولات بدون فشار ایجاد کنید. از آنجایی که شما فقط می توانید یک لینک در بیو اینستاگرام خود داشته باشید، ممکن است بخواهید صفحه فرود را به پیوند وابسته خود پیوند دهید، که می توانید به سرعت با استفاده از ابزار "لینک در بیو" مانند Linkpop ایجاد کنید. آیا فالوور اینستاگرام بخریم؟ در هر پست، حتما به مردم بگویید که می توانند محصول را از طریق لینک موجود در بیو خود خریداری کنند. و یک کپشن سرگرم کننده در اینستاگرام ایجاد کنید تا فروش کمتری داشته باشد. ممکن است در ابتدا یک بازی سخت به نظر برسد، اما اگر قصد رشد دارید، بازاریابی وابسته پتانسیل زیادی دارد. می توانید حضور خود را با گنجاندن یک وب سایت و/یا دیگر کانال های بازاریابی یا رسانه های اجتماعی گسترش دهید.

لیست ما از ایده های جذاب پست اینستاگرام از برندهای موفق را برای الهام گرفتن بررسی کنید.

3. دستیار مجازی یک اینفلوئنسر شوید

اگر ترجیح می دهید در پشت صحنه کار کنید، به این فکر کنید که دستیار اینفلوئنسر اینستاگرام شوید. بسیاری از اینفلوئنسرها به کمک نیاز دارند - فیلتر کردن درخواست های حمایت مالی، ارائه تبلیغات، شناسایی دنبال کنندگان جعلی و موارد دیگر. شما می توانید پیشنهاد دهید که VA آنها باشید و هزینه خدمات خود را ساعتی شارژ کنید. به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرام VA، مسئولیت بسیاری از موارد مانند مدیریت DM، زمان‌بندی پست‌ها و پاسخ دادن به نظرات را بر عهده خواهید داشت. همچنین، اینفلوئنسر ممکن است از شما بخواهد که ایده های محتوا را برای توسعه برند شخصی خود به اشتراک بگذارید. بنابراین، اگر همیشه می‌خواستید مهارت‌های بازاریابی اینستاگرام خود را بدون اینکه در مرکز توجه قرار بگیرید، تمرین کنید، این مکان عالی برای شروع است.4. فروش خدمات کپشن اینستاگرام. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک از اینستاگرام برای تبلیغ کالاها و خدمات خود استفاده می کنند، اما تعداد کمی از آنها منابع یا تخصص لازم برای نوشتن تیترهای خوب اینستاگرام را دارند. اگر در ایجاد کپشن های خلاقانه برای اینستاگرام مهارت دارید، می توانید خدمات خود را به این شرکت ها بفروشید. فقط به یاد داشته باشید، شما بر اساس توانایی خود در نوشتن یک کوتاه جذاب قضاوت خواهید شد. برای جلب توجه صاحبان مشاغل، چند عنوان بنویسید و در حساب خود قرار دهید. سپس مواردی را بگنجانید که بیشترین تعامل را در مجموعه شما ایجاد می کنند. اگر یک شرکت شما را برای ایجاد نسخه اینستاگرام خود استخدام کند، به احتمال زیاد آنها مایلند کار شما را ببینند. بنابراین مطمئن شوید که چند نمونه دارید که آنها بتوانند فوراً به آنها نگاه کنند. هزینه کپشن اینستاگرام چقدر است؟ صرف نظر از قیمتی که فکر می کنید ارزشش را دارید. می تواند 600 دلار برای 10 عنوان یا 1000 دلار برای 20 عنوان باشد. مهم است که برای تخصص خود هزینه کنید، نه زمان یا محتوای خود.

5. فروش عکس پوستر و سایر محصولات مجازی.

اینستاگرام همه چیز در مورد تصاویر بصری است. به همین دلیل است که محصولات و عکس های زیبا فروش بیشتری خواهند داشت. می‌توانید عکس‌های پوستر، تصاویر، نقاشی‌ها، انیمیشن‌ها، ویدیوها و سایر محصولات مجازی را بر اساس تصاویر یا ویدیوها بفروشید. با هر پست یک عنوان جالب وارد کنید و خوانندگان را برای بازدید از لینک در بیو خود هدایت کنید. این یکی دیگر از روش های محبوب مردم برای کسب درآمد در اینستاگرام است.

فروش عکس پوستر و سایر محصولات مجازی

اگر فکر می‌کنید عکس‌های باکیفیتی می‌گیرید، این احتمال وجود دارد که برای آن پول دریافت کنید.وقتی چند عکس عالی گرفتید، از بهترین برنامه های ویرایش عکس برای گوشی ها استفاده کنید تا از عکس هایی که می گیرید نهایت استفاده را ببرید. سعی کنید در هنگام عکس گرفتن اصیل، خلاق و سرگرم کننده باشید. آنها توجه بیشتری را نسبت به افراد خسته کننده جلب خواهند کرد. شما می توانید از اینستاگرام برای تبلیغ نمونه کارهای عکاسی خود با استفاده از هشتگ های مرتبط اینستاگرام استفاده کنید.

6. محصولات فیزیکی خود را بفروشید.

شما می توانید هر محصول فیزیکی را که خودتان می سازید یا از یک فروشنده خریداری می کنید، بفروشید. این کسب و کار خرده فروشی معمولی تجارت الکترونیک معمولاً به ذخیره موجودی نیاز دارد، به این معنی که برای خرید محصولات خود باید مقداری سرمایه اولیه خرج کنید. همچنین به مکانی برای نگهداری محصولات نیاز خواهید داشت، مانند یک اتاق یدکی در خانه یا فضای ذخیره سازی اجاره ای. این امر به ویژه در صورتی صادق است که قصد دارید با خرید محصولات به صورت عمده در هزینه خود صرفه جویی کنید. قبل از سفارش و ارسال به مشتریان به مکانی برای نگهداری همه چیز نیاز دارید.

محصولات فیزیکی خود را بفروشید

از جولای 2020، می‌توانید با راه‌اندازی یک فروشگاه اینستاگرام، محصولات را مستقیماً در اینستاگرام بفروشید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). فقط محصولات موجود در عکس های اینستاگرام خود را تگ کنید و می توانید فالوورهای اینستاگرام خود را به صفحات محصول خود ببرید، جایی که آنها می توانند کالاهای شما را یکجا خریداری کنند.

7. فروش محصولات dropshipped.

Dropshipping یک مدل کسب و کار است که می توانید از آن برای راه اندازی فروشگاه خود بدون نگهداری موجودی استفاده کنید. هنگامی که فروش را انجام دادید، تامین کننده محصولات شما را از انبار خود مستقیماً به درب منزل مشتری ارسال می کند. شما هرگز نگران نگهداری، بسته بندی یا ارسال محصولات خود نخواهید بود.فوو

فروش محصولات با ارسال محدود

این به روشی مشابه ایده قبلی ما برای فروش محصولات در اینستاگرام برای کسب درآمد عمل می کند. تنها تفاوت این است که شما نیازی به ذخیره موجودی نخواهید داشت. با dropshipping، می‌توانید آزمایش کنید تا محصولات تخصصی پیدا کنید که فروش خوبی داشته باشند، بدون اینکه سرمایه اولیه خود را هدر دهید. شما به راحتی می توانید با پلتفرم تجارت الکترونیک Shopify(که به مدت 14 روز رایگان است) و برنامه هایی مانند DSers یک فروشگاه dropshippingراه اندازی کنید.

آیا باید در اینستاگرام کسب درآمد کنم؟

اعداد پشت اینستاگرام خیره کننده هستند و این پلتفرم با رشد فیس بوک همگام شده است. در حالی که فیسبوک 2.80 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد، رشد اینستاگرام از زمان راه اندازی آن در سال 2010 به 1 میلیارد کاربر طی 9 سال در سال 2019 رسیده است. با رشد مداوم محبوبیت اینستاگرام، تعجبی ندارد که اینستاگرامرها در حال تبدیل شدن به یک نیروی غیرقابل توقف هستند. آنها راه هایی برای کسب درآمد در اینستاگرام و کسب درآمد از عکس هایی که می گیرند، ابداع کرده اند. اگر می خواهید در اینستاگرام درآمد کسب کنید، این آمار شگفت انگیز را بررسی کنید:

1) هر ماه 1 میلیارد کاربر فعال هستند. این تقریباً سه برابر جمعیت ایالات متحده است.

2) 500 میلیون کاربر هر روز یک استوری ارسال می کنند. تقریباً دو برابر جمعیت ایالات متحده است.

3) 71 درصد از مشاغل ایالات متحده (چه بزرگ و چه کوچک) از اینستاگرام برای برندسازی و بازاریابی استفاده می کنند.

4) 50 درصد از کاربران اینستاگرام (500 میلیون نفر) حداقل یک حساب تجاری را دنبال می کنند.

5) هر ماه 2 میلیون تبلیغ کننده در اینستاگرام وجود دارد.

6) زمان صرف شده در اینستاگرام هر سال 80 درصد افزایش می یابد.7) برندها 4 برابر بیشتر از فیس بوک در اینستاگرام درگیر هستند.

8) 80 درصد از کاربران اینستاگرام هنگام مرور اپلیکیشن تصمیم به خرید می گیرند.

9) 71 درصد از کاربران اینستاگرام زیر 35 سال سن دارند که آن را به یک پلتفرم ایده آل برای برندهایی که جوانان را هدف قرار می دهند تبدیل می کند.

داستان های موفقیت اینستاگرام

موفقیت اینستاگرام
موفقیت اینستاگرام

شما می توانید از تجربیات دیگران از طریق مطالعات موردی و داستان های موفقیت مانند موارد زیر یاد بگیرید. سبک زندگی خاصی را تشویق کنید و شروع به فروش محصولاتی کنید که دوست دارید. این می تواند هر علاقه، سرگرمی یا هر چیزی باشد که می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید. فقط کاری را که بهتر می دانید انجام دهید. با برنامه هایی که پلتفرم های رسانه های اجتماعی را به سایت تجارت الکترونیک شما متصل می کنند، یکپارچگی حتی بهتر است. Shopifyبا یکپارچه سازی حساب تجاری اینستاگرام ارائه می شود که کل فرآیند استفاده از اینستاگرام را برای تجارت ساده تر می کند. بیایید نگاهی به برخی از برندهایی بیندازیم که بازاریابی اینستاگرام را با تجارت الکترونیک خود ادغام می کنند.

برند ریش

BeardBrand اولین بار در مقاله ای در نیویورک تایمز معرفی شد. فروشگاه آنها تنها با 30 دلار و یک فروشنده اختصاصی شروع به کار کرد. روشی که آنها در اینستاگرام کسب درآمد می کنند منحصر به فرد و فوق العاده است. BeardBrand.com با بیش از 183000 فالوور در اینستاگرام حضور پررنگی دارد که به فروش محصولات ریش آنها کمک زیادی می کند. چگونه BeardBrand در اینستاگرام درآمد کسب می کند

RadSlimeShop

رادسلیم شاپ

با بیش از 800000 فالوور، سهام rad.slime معمولا در عرض 24 ساعت به فروش می رسد. ویدیوها واضح و واضح هستند. بینندگان می توانند شکل گیری لجن پاپ آپ رنگارنگ را بشنوند.ویدیوهای روشن و فتوژنیک قدرت بازاریابی باورنکردنی دارند. این Minty Rainbow Chip Slimeبیش از 426 هزار بازدید ایجاد کرده است. با این همه بازدید، قابل درک است که چرا محصول در عرض 24 ساعت فروخته شده است.

چگونه RadSlimeShop در اینستاگرام درآمد کسب می کند

RadSlimeShop.com از پلتفرم تجارت الکترونیکی انعطاف پذیر و قابل تنظیم Shopifyاستفاده می کند. زمانی که هنر و علم ویدیوهای محصول چشمگیر را درک کنید، کسب درآمد از اینستاگرام می تواند نسبتاً آسان باشد.

زیبایی شناسی داستان های موفقیت اینستاگرام - زیبایی شناسی جاستین وانگ، بنیانگذار Aesthentials، علاقه زیادی به مد زیبای سبک هاراجوکو دارد. اکانت بزرگ اینستاگرام او کانال اصلی بازاریابی اوست. به خاطر داشته باشید که هر پست اینستاگرام به دقت تنظیم شده است تا متناسب با حال و هوای خاصی باشد. وونگ ماهانه 12000 دلار در اینستاگرام با فروش محصولات مختلف با مدل کسب و کار dropshippingدرآمد دارد. اگرچه تامین کنندگان متعددی وجود دارد، اما محصولات تا زمانی که توسط مشتریان خریداری نشود توسط صاحب فروشگاه خریداری نمی شود. زیبایی شناسی چگونه در اینستاگرام درآمد کسب می کند

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.