بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

۴۲ بازديد

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال
بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

حقایق تایید شده توسط مایکل روزنستون ما بهترین محصولات را از طریق یک فرآیند بررسی مستقل توصیه می کنیم و تبلیغ کنندگان بر انتخاب ما تأثیری ندارند. در صورت بازدید از شرکای پیشنهادی ما ممکن است غرامت دریافت کنیم. برای اطلاعات بیشتر، افشای آگهی‌دهنده ما را بخوانید. اگر می خواهید ارزهای رمزنگاری شده بخرید یا بفروشید، افتتاح حساب در یک صرافی ارز دیجیتال یک راه عالی برای شروع است. صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند پلتفرم‌های کارگزاری آنلاین عمل می‌کنند و ابزارهایی را که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و توکن‌هایی مانند بیت‌کوین، اتریوم و دوج‌کوین نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهند. هنگام انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال، مهم است که عواملی مانند دارایی های پشتیبانی شده، کارمزدها، روش های پرداخت و امنیت را در نظر بگیرید. برای کمک به شما در یافتن صرافی مناسب، هنگام انتخاب این لیست از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال، این عوامل را در نظر گرفتیم.

بهترین مبادلات ارزهای دیجیتال در سال 2022

بهترین اپلیکیشن موبایل: Crypto.com

بهترین برای ایمنی: جمینی

بهترین برای آلت کوین ها: بیت مارت

بهترین برای کارمزدهای پایین و بهترین برای معامله گران فصلی: Kraken

بهترین برای بیت کوین: برنامه نقدی

بهترین صرافی غیرمتمرکز: Bisq

برخلاف شرکت‌های کارگزاری سنتی، صرافی‌های ارز دیجیتال عضو شرکت حمایت از سرمایه‌گذاران اوراق بهادار نیستند. (SIPC). بنابراین، مگر اینکه شرایط استفاده به نحو دیگری پیش‌بینی کند، سرمایه‌گذارانی که دارایی‌های کریپتو را در صرافی‌های رمزنگاری نگهبانی ترکیب می‌کنند، ممکن است وجوه خود را به‌عنوان طلبکاران بدون تضمین از دست بدهند.سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سایر عرضه‌های اولیه سکه (ICO) بسیار پرخطر و سوداگرانه است و بازارها می‌توانند به شدت نوسان داشته باشند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید. این مقاله توصیه ای از طرف Investopedia یا نویسنده برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نیست، همچنین صحت یا به موقع بودن اطلاعات را تضمین نمی کند.

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

Best Crypto Exchanges of 2022

· Best Mobile App: Crypto.com

· Best for Security: Gemini

· Best for Altcoins: BitMart

· Best for Low Fees and Best for Experienced Traders: Kraken

· Best for Bitcoin: Cash App

· Best Decentralized Exchange: Bisq

روش

4.7Crypto.com

انجام ندهید. ارزهای قابل معامله: 250

کارمزد تراکنش: 0.04٪ تا 0.4٪

حداقل سپرده یا خرید: 1 دلار

ما Crypto.comرا به‌عنوان بهترین برنامه مبادله ارزهای دیجیتال برای موبایل انتخاب کردیم، زیرا یک اکوسیستم تجاری و سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال گسترده را ارائه می‌دهد که می‌توانید به راحتی از گوشی هوشمند خود به آن دسترسی داشته باشید.

مزایا و معایب

مزیت - فایده - سود - منفعت

پشتیبانی از بیش از 250 ارز دیجیتال

طیف وسیعی از محصولات ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد

کمبود

هزین نسبتا بالا

پشتیبانی ضعیف مشتری

بررسی اجمالی

Crypto.com که در سال 2016 راه اندازی شد، به یکی از صرافی های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شده است. اکنون در 90 کشور در سراسر جهان در دسترس است و از بیش از 250 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

Crypto.com علاوه بر ارائه تعداد زیادی دارایی پشتیبانی شده، اکوسیستم گسترده ای از دارایی های دیجیتالی متشکل از بلاک چین خود، Crypto را نیز ارائه می دهد.زنجیره سازمان؛ توکن بومی به نام CRO؛ کارت‌های ویزا رمزگذاری‌شده؛ محصولات رمزنگاری که درآمدزایی می‌کنند؛ و موارد دیگر.

اما قابل توجه ترین برنامه موبایل Crypto.com است. در حالی که بسیاری از برنامه های موبایل مبادله ارزهای دیجیتال نسخه های ساده شده پلتفرم مبتنی بر وب صرافی را ارائه می دهند، Crypto.comبر ساخت برنامه ای متمرکز شده است که طیف گسترده ای از محصولات و ویژگی ها را ارائه می دهد تا کاربران بتوانند از اکوسیستم صرافی بهره مند شوند. می توانند ارزهای رمزنگاری شده خود را بخرند، بفروشند، معامله کنند و سود کسب کنند و همچنین با ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.

طبق گزارش TrustPilotاز کاربران سابق و فعلی که بررسی‌های بدی از خود به جای گذاشته‌اند، در حالی که Crypto.com محصولات و ویژگی‌های فراوانی را ارائه می‌دهد، پشتیبانی مشتری وجود ندارد. همچنین، مگر اینکه با حجم بالاتر معامله کنید، در نهایت کارمزد تراکنش های نسبتا بالایی تا 0.40 درصد پرداخت خواهید کرد.

اگر به دنبال یک تجربه عالی معاملات ارز دیجیتال موبایلی هستید، Crypto.comبه لطف طیف وسیعی از محصولات و ویژگی های آن و همچنین تعداد زیادی دارایی های پشتیبانی شده، مسلما بهترین انتخاب است.

بهترین ها برای Safety Gemini

رتبه بندی اینوستوپدیا

4.6

جوزا

انجام ندهید. ارزهای قابل معامله: 75

کارمزد تراکنش: 0.99 تا 2.99 دلار برای خریدهای کوچک، 1.49 درصد برای سفارش‌های بیش از 200 دلار

حداقل سپرده یا خرید: بسته به دارایی متفاوت است

باز کردن یک حساب کاربری

چرا آن را انتخاب می کنیم

ما Geminiرا به‌عنوان امن‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال انتخاب می‌کنیم زیرا پروتکل‌های امنیتی قوی دارد، وجوه کاربران را ایمن نگه می‌دارد و دارای گواهینامه SOC 2 است.

مزایا و معایب

مزیت - فایده - سود - منفعت

برای همه کاربران 50 Uموجود است.ایالت اس

بورس نقدینگی بالا

وجوه را در کیف پول داغ تضمین کنید

چارچوب امنیتی قوی

کمبود

کارمزد بالا برای بسیاری از معاملات

از ارزهای دیجیتال کمتری نسبت به بسیاری از صرافی های رقیب پشتیبانی می کند

بررسی اجمالی

جمینی که در سال 2014 توسط تایلر و کامرون وینکلووس راه اندازی شد، به دلیل تاکید شدیدش بر امنیت و انطباق شهرت دارد. صرافی مستقر در نیویورک دارای بیمه کیف پول داغ است تا اطمینان حاصل کند که وجوه کاربر در صورت نقض امنیتی ایمن باقی می ماند. علاوه بر این، کاربران را ملزم به تکمیل فرآیند تأیید هویت برای کاهش احتمال تقلب می کند.

Gemini همچنین کاربران را به استفاده از احراز هویت دو مرحله‌ای برای محافظت از حساب‌های خود تشویق می‌کند و گزینه بررسی و تأیید دستگاه‌های مورد استفاده برای ورود به حساب‌های تجاری خود را ارائه می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی های امنیتی برجسته Geminiاین است که دارای گواهینامه SOC 2است، به این معنی که حسابرسان شخص ثالث چارچوب امنیتی و انطباق شرکت را تأیید کرده اند.

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال
بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

Gemini که برای معامله گران پیشرفته ساخته شده است، داشبورد معاملاتی درجه یک را ارائه می دهد که از بیش از 75 ارز دیجیتال و توکن پشتیبانی می کند. جمینی همچنین کارت‌های پاداش ارز دیجیتال را ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد کالاها و خدمات را با ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

پلتفرم اصلی جمینی و پلتفرم معامله‌گران فعال از ساختارهای کارمزد متفاوتی استفاده می‌کنند. پلتفرم های اصلی برای تراکنش های کوچکتر مبلغ ثابتی و برای تراکنش های بالای 200 دلار 1.49% بسیار بالا دریافت می کنند. پلتفرم‌های معامله‌گر فعال تا 0.4 درصد کارمزد سازنده را دریافت می‌کنند و با افزایش حجم معاملات کاهش می‌یابند. اینها نیز در سطح بالایی قرار دارند.با این حال، پرداخت هزینه نسبتاً بالا ممکن است هزینه کمی برای امنیت بسیار قوی Gemini باشد.

معامله‌گران و سرمایه‌گذارانی که ترجیح می‌دهند روی یک پلتفرم بسیار امن معامله کنند، از آنچه Geminiارائه می‌کند قدردانی خواهند کرد.

بهترین برای Altcoins BitMart

رتبه بندی اینوستوپدیا

4.4

بازار بیت

انجام ندهید. ارزهای قابل معامله: 1000

کارمزد تراکنش: 0.045% تا 0.25%

حداقل سپرده یا خرید: 30 دلار هنگام خرید از بیت‌مارت، معاملات نقطه‌ای فاش نشده است.

باز کردن یک حساب کاربری

چرا آن را انتخاب می کنیم

BitMart بهترین انتخاب ما در رده بهترین آلت کوین ها است زیرا به کاربران 180 کشور اجازه می دهد تا بیش از 1000 ارز رمزنگاری شده را خریداری و بفروشند.

مزایا و معایب

مزیت - فایده - سود - منفعت

از تعداد زیادی ارز دیجیتال پشتیبانی می کند

فرصت های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را فراهم کنید

خرید و فروش ساده ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد

کمبود

2021 یک هک عظیم را تجربه کرد

بازخورد بدی از مشتریان دریافت کرد

بررسی اجمالی

BitMart یک صرافی جهانی ارزهای دیجیتال است که در سال 2017 تأسیس شد و در بیش از 180 کشور موجود است. این به کاربران امکان خرید، فروش و ذخیره بیش از 1000 ارز دیجیتال و توکن را می دهد.

BitMart که در جزایر کیمن تأسیس شد، به یک مکان تجاری پیشرو برای ارزهای دیجیتال کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است. بیت‌مارت دارایی‌ها و جفت‌های معاملاتی بیشتری نسبت به همتایان پیشرو خود در بازار ارائه می‌کند، بنابراین سرمایه‌گذارانی که به دنبال اضافه کردن دارایی‌های رمزنگاری تازه راه‌اندازی شده یا مبهم به سبد خود هستند، ممکن است آنچه را که به دنبال آن هستند در این صرافی بیابند.

علاوه بر این، مشتریان BitMartمی‌توانند از ویژگی کسب درآمد صرافی برای کسب سود در دارایی‌های رمزنگاری شده توسط صرافی استفاده کنند.کاربرانی که BMX، توکن بومی صرافی را در اختیار دارند، می‌توانند از کارمزد تراکنش ترجیحی نیز برخوردار شوند.

در حالی که بیت‌مارت چیزهای زیادی برای ارائه به معامله‌گران رمزنگاری با تجربه دارد، این صرافی در طول سال‌ها بازخورد ضعیفی از مشتریان دریافت کرده است. به عنوان مثال، چندین شکایت از کاربران Trustpilot مشکلات برداشت، پشتیبانی ضعیف مشتری و عدم شفافیت را گزارش کردند. با این حال، حداقل برخی از بررسی های مثبت وجود دارد.

علاوه بر این، BitMartدر دسامبر 2021 دچار یک نقض امنیتی شد که منجر به از دست دادن 196 میلیون دلار از وجوه کاربران شد. 1 اگرچه BitMartقول داده است که به کاربران غرامت بدهد، اما این هک به شدت به اعتبار صرافی لطمه زده است.

علیرغم این کاستی ها، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که به تجارت ارزهای رمزنگاری مختلف کمتر شناخته شده هستند، آنچه را که به دنبال آن هستند را در بیت مارت پیدا خواهند کرد.

بهترین برای کارمزدهای کم و بهترین برای معامله گران با تجربه Kraken

رتبه بندی اینوستوپدیا

4.2

آژیر

انجام ندهید. ارزهای قابل معامله: 120

کارمزد تراکنش: 0.00٪ تا 0.26٪

حداقل سپرده یا خرید: 1 دلار، اما ممکن است بسته به روش متفاوت باشد

باز کردن یک حساب کاربری

چرا آن را انتخاب می کنیم

پلتفرم معاملاتی حرفه ای Kraken، Kraken Pro، انتخاب ما برای بهترین پلتفرم معاملاتی با کارمزد پایین است زیرا برخی از کمترین هزینه ها را در فضای معاملات ارزهای دیجیتال دریافت می کند. همچنین اولین انتخاب معامله گران با تجربه ما است زیرا انواع سفارشات پیشرفته را ارائه می دهد و از معاملات حاشیه و آتی پشتیبانی می کند.

مزایا و معایب

مزیت - فایده - سود - منفعت

تعداد زیادی از ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

هزینه های کم با Kraken Pro

بورس نقدینگی بالا

کمبود

در همه ایالات متحده موجود نیست.ایالت اس

گزینه های محدود تامین مالی حساب

بررسی اجمالی

Kraken که در سال 2011 تأسیس شد و در اکثر نقاط جهان در دسترس است، یکی از معتبرترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان است. صرافی مستقر در سانفرانسیسکو به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که بیش از 120 ارز رمزنگاری شده را خریداری، بفروشند و ذخیره کنند، در حالی که هزینه های پایینی را در پلت فرم معاملاتی حرفه ای خود، Kraken Pro، دریافت می کنند.

این صرافی غنی از ویژگی‌های ارز دیجیتال، خود را به عنوان پلتفرم انتخابی برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در روزهای اولیه بازار ارزهای دیجیتال تثبیت کرد و شهرت خود را به عنوان یک مکان معاملاتی قابل اعتماد و حرفه‌ای حفظ کرده است.

Kraken دو پلتفرم، پلتفرم تجاری اصلی و پلتفرم حرفه ای Kraken Proرا ارائه می دهد. داشبورد حرفه ای صرافی ابزارهای تجزیه و تحلیل نمودار بسیار قابل تنظیم، بینش دقیق در کتاب سفارش، 13 نوع سفارش و اجرای با سرعت بالا را ارائه می دهد. علاوه بر معاملات نقطه ای، کاربران Krakenهمچنین می توانند ارزهای رمزنگاری شده را با مارجین معامله کنند و استراتژی های معاملاتی مشتقات رمزنگاری را اجرا کنند.

بهترین صرافی ارزهای دیجیتال
بهترین صرافی ارزهای دیجیتال

در حالی که هزینه های خرید فوری در پلتفرم اصلی Kraken بسیار بالا است (تا 1.5٪)، هزینه ها در Kraken Proبسیار پایین است. Kraken Pro یک ساختار کارمزد طبقه بندی شده ارائه می دهد که به معامله گران عمده اجازه می دهد در هزینه های معاملاتی صرفه جویی کنند. برای معامله گران با حجم 30 روزه زیر 50000 دلار، کارمزد سازنده Kraken Proاز 0.16٪ و کارمزد گیرنده از 0.26٪ شروع می شود. بهترین سایت های ارائه دهنده انواع خدمات در ایران کدام اند؟ با این حال، هزینه‌های سازنده می‌تواند تا 0٪ و کارمزدهای گیرنده می‌تواند تا 0.10٪ باشد (برای معامله‌گران با حجم 30 روزه بیش از 10 میلیون دلار).

علاوه بر این، Krakenگزینه‌های مالی محدودی دارد و انتقال سیمی روش اصلی پرداخت برای کاربران Kraken است.انتقال ACH پشتیبانی نمی شود.

بهترین برای برنامه های بیت کوین کش

رتبه بندی اینوستوپدیا

4.2

برنامه نقدی

انجام ندهید. ارزهای قابل معامله: 1

کارمزد تراکنش: متفاوت است

حداقل سپرده یا خرید: 1 دلار

باز کردن یک حساب کاربری

چرا آن را انتخاب می کنیم

ما Cash Appرا به عنوان برترین گزینه خود در میان صرافی‌های فقط بیت‌کوین انتخاب می‌کنیم، زیرا به شما امکان می‌دهد بیت‌کوین را به صورت یکپارچه و ایمن از گوشی هوشمند خود خریداری، بفروشید و ذخیره کنید.

مزایا و معایب

مزیت - فایده - سود - منفعت

رابط کاربری آسان

برداشت به کیف پول

پشتیبانی از شبکه لایتنینگ بیت کوین

کمبود

فقط بیت کوین را پشتیبانی می کند

کیف پول نگهدارنده

محدودیت های مختلف برای سپرده ها، فروش و غیره.

بررسی اجمالی

در سال 2013 توسط Block, Inc. (که قبلا Square، Inc.)، برنامه نقدی به افراد در ایالات متحده و بریتانیا امکان ارسال پول، خرج کردن، بانک و سرمایه گذاری را می دهد. این در اصل یک برنامه بانکداری تلفن همراه برای پرداخت های همتا به همتا است، اما بخش سرمایه گذاری نیز دارد. کاربران می توانند از طریق Cash App در سهام، ETFو بیت کوین سرمایه گذاری کنند. برخلاف همتایان خود مانند Robinhoodو Venmo، Cash App همچنین به کاربران اجازه می دهد بیت کوین را به کیف پول های شخص ثالث برداشت کنند، که آن را از رقبا متمایز می کند.

در اوایل سال 2022، جک دورسی، مدیرعامل Cash App اعلام کرد که این شرکت شروع به پشتیبانی از شبکه لایتنینگ بیت کوین کرده است تا امکان انتقال تقریباً فوری بیت کوین را تقریباً بدون هیچ هزینه ای فراهم کند.

عیب اصلی استفاده از Cash App برای خرید و ذخیره بیت کوین این است که کیف پول درون برنامه ای نگهداری می شود، به این معنی که شرکت ارز مجازی شما را از طرف شما نگه می دارد. در حالی که کیف پول‌های نگهبانی راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف‌پول‌های غیر حافظی نیز دارند.با این حال، از آنجایی که می‌توانید بیت‌کوین‌های خود را از Cash Appبرداشت کنید، می‌توانید ارز دیجیتال خود را به یک کیف پول شخصی انتقال دهید که در آن کلیدهای خصوصی خود را نگه دارید.

کارمزد تراکنش بیت کوین Cash App متفاوت است و تنها زمانی نشان داده می شود که از شما خواسته شود تراکنش خرید یا فروش خود را تأیید کنید. وقتی بیت کوین معامله می کنید، Cash Appاز قیمت متوسط ​​استفاده می کند و هزینه اسپرد اضافه می کند.

بهترین صرافی غیرمتمرکز Bisq

رتبه بندی اینوستوپدیا

3.3

سوپ غلیظ خامه ای

انجام ندهید. ارزهای قابل معامله: 100

کارمزد تراکنش: 0.10% تا 0.70%

حداقل سپرده یا خرید: قابل اجرا نیست

باز کردن یک حساب کاربری

چرا آن را انتخاب می کنیم

Bisq انتخاب ما برای بهترین صرافی غیرمتمرکز است زیرا به کاربران در سراسر جهان امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال امن و خصوصی را می دهد.

مزایا و معایب

مزیت - فایده - سود - منفعت

در سطح جهانی در دسترس است

سطح بالایی از حریم خصوصی را بدون احراز هویت ارائه می دهد

50 روش پرداخت مختلف

کمبود

معاملات ممکن است کند باشد

ممک است حجم معاملات کم باشد

برای تجارت فعال طراحی نشده است

بررس اجمالی

Bisq که در سال 2014 راه اندازی شد، یک نرم افزار تجارت رمزنگاری منبع باز است که به افراد از سراسر جهان امکان می دهد تا طیف وسیعی از ارزها و توکن های دیجیتال را به صورت همتا به همتا معامله کنند. در حال حاضر بیش از 100 دارایی دیجیتال را پشتیبانی می کند.

این صرافی غیرمتمرکز به کاربران نیازی ندارد که فرآیند احراز هویت مشتری را بشناسند (KYC) و نرم‌افزار معاملاتی به کاربران در حوزه‌های قضایی خاص محدود نمی‌شود. در Bisq، کاربران می‌توانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را با استفاده از روش‌های پرداخت مختلف، از جمله سیم‌های بانکی، حواله‌های ACH و سپرده‌های نقدی خریداری و بفروشند.در حالی که Bisqبه دلیل وفاداری به بسیاری از ارزش های تعیین شده توسط بیت کوین، مانند تمرکززدایی، حریم خصوصی و حاکمیت، در میان پذیرندگان اولیه ارزهای دیجیتال محبوب است، این صرافی برای مبتدیان مناسب نیست. مکانیسم امانی مورد استفاده در فرآیند تراکنش همتا به همتا می‌تواند برای کاربران جدید چالش‌برانگیز باشد، در حالی که اجرای نسبتا کند تراکنش می‌تواند کاربرانی که برای اولین‌بار و معامله‌گران فعال هستند را منصرف کند. علاوه بر این، صرافی به دلیل حجم معاملات کمتر نسبت به مبادلات متمرکز جهانی تمایل بیشتری به انجام معاملات کوچکتر دارد.

با این حال، برای سرمایه گذاران باتجربه کریپتو که ترجیح می دهند در یک پلتفرم غیرمتمرکز و بدون KYCمعامله کنند، Bisqهمه چیزهایی را که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیاز دارید ارائه می دهد.

قضاوت نهایی

اگر می خواهید تجارت یا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را شروع کنید، انتخاب بهترین صرافی برای نیازهای خاص خود بسیار مهم است. چه بخواهید حجم زیادی از دارایی های دیجیتال را معامله کنید، با کمترین کارمزد ممکن یا بهترین تجربه تجارت موبایلی، گزینه ای برای شما وجود دارد.

ما Crypto.comرا بهترین گزینه برای شرکت در فضای معاملاتی تلفن همراه محبوب یافتیم. Bisq بهترین صرافی غیرمتمرکز را ارائه می دهد و Gemini بهترین محصولات امنیتی را ارائه می دهد. تاجران باتجربه و کسانی که به دنبال هزینه های پایین هستند، خانه ای در کراکن پیدا می کنند. معامله گران متمرکز بر بیت کوین آنچه را که نیاز دارند را در Cash App پیدا می کنند، اما برای هر کسی که به دنبال معامله آلت کوین های بیشتر است، Bitmartانتخاب ماست. اهداف و اولویت های خود را در نظر بگیرید و مبادله ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.بهترین صرافی های ارز دیجیتال در مقایسه

کارمزد معاملات شرکتی ارز حداقل سپرده یا حد معامله خرید

بهترین برنامه موبایل Crypto.com 0.04% تا 0.4% 250 $ 1 بله

Bisq بهترین صرافی غیرمتمرکز 0.1% تا 0.70% 100 شماره نامشخص

BitMart بهترین برای Altcoins 0.045% تا 0.25% 1000 خرید Bitmart 30 دلاری خیر

Kraken برای هزینه های کم بهترین استصرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال معمولاً وجوه کاربران را در سردخانه نگه می‌دارند تا دارایی‌ها را ایمن نگه دارند.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهانی معمولاً از قوانین و مقررات مالی «مشتری خود را بشناسید» و ضد پولشویی (KYC/AML) پیروی می‌کنند. بنابراین، کاربران می توانند مطمئن باشند که با یک شرکت کلاهبردار یا بازیگر بازار مخرب سروکار ندارند.

مقایسه پلتفرم های تبادل کریپتو

هگام انتخاب صرافی ارز دیجیتال که نیازهای شما را برآورده می کند، عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. مهمترین چیزها عبارتند از:

دارایی های پشتیبانی شده: اگر می خواهید ارزهای دیجیتالی غیر از بیت کوین بخرید، لطفاً لیست دارایی های پشتیبانی شده را قبل از تصمیم گیری در مورد صرافی بررسی کنید. برخی فقط از چند ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند، در حالی که برخی دیگر به شما اجازه می دهند صدها ارز را معامله کنید.

روش‌های پرداخت: صرافی‌های کریپتوکارنسی اغلب راه‌های مختلفی را برای تامین مالی حساب شما یا خرید مستقیم ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهند. در حالی که اکثر صرافی‌ها از انتقال سیمی پشتیبانی می‌کنند، برخی از پلتفرم‌ها همچنین به شما اجازه می‌دهند با استفاده از کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی و سایر روش‌های پرداخت دیجیتال، ارزهای دیجیتال خریداری کنید.

کارمزد: کارمزدهای بالا می‌تواند باعث بازگشت سرمایه شما شود، به همین دلیل است که قبل از افتتاح حساب، تحقیق در مورد کارمزد تراکنش‌های ارز دیجیتال مهم است. صرافی‌های ارزهای دیجیتال معمولاً هزینه‌های تراکنش و برداشت را دریافت می‌کنند، اما ممکن است هزینه‌های دیگری نیز ایجاد شود.

امنیت: متأسفانه، صرافی‌های ارزهای دیجیتال هدف اصلی هکرهایی هستند که به دنبال دستیابی به ارزهای دیجیتال هستند. نقض امنیت و سرقت سایبری در فضای مبادلات رمزنگاری رایج است، به همین دلیل است که انتخاب یک صرافی با اقدامات امنیتی قوی بسیار مهم است.خدمات مشتری: اگر در زمینه ارزهای دیجیتال یا سرمایه گذاری تازه کار هستید، ممکن است سوالاتی داشته باشید یا برای شروع به کمک نیاز داشته باشید. در این مورد، انتخاب یک صرافی با پشتیبانی عالی از مشتری ممکن است حرکت درستی باشد.

شهرت: قبل از ثبت نام برای یک حساب کاربری در یک صرافی ارز دیجیتال، ایده خوبی است که در مورد شهرت صرافی تحقیق کنید. نظرات مشتریان را بخوانید، تاریخچه صرافی را مشاهده کنید، و به دنبال اخبار اخیری باشید که ممکن است بینش ارزشمندی ارائه دهد

یک حساب صرافی ارز دیجیتال ثبت کنید

افتتاح حساب در یک صرافی ارز دیجیتال مانند ثبت یک حساب کارگزاری آنلاین عمل می کند.

ابتدا، معمولاً باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را برای شروع ایجاد حساب ارائه دهید. در مرحله بعد، ایمیلی دریافت می کنید که از شما می خواهد تأیید کنید که مالک آدرس ایمیل ارائه شده هستید. .

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.